piątek, 20 stycznia 2017

Fruit Challenge #1

Zostałam nominowana do Fruit Challenge.Ten challenge polega na tym :
1.Dostajesz owoc/kilka owoców
2.Musisz wykonać stylizację która najbardziej upodabnia się do tego owoca.

To ja może zaczne xD

1.Cytryna


Stylizacja :
Wyszło..żółto.Bardzo żółto.

2.Pomarańcza

Stylizacja:
No tutaj było ciężko,wplątał mi się fioletowy ;/


3.Śliwka


Stylizacja
TO JEST PIĘKNE,NIE MACIE MI NIC DO ZARZUCENIA! Nieprawda.

4.Truskawka 

Stylizacja:


Usta...mam czerwone w garderobie -,-

Na tym post się skończył.Mam nadzieję,że Wam się podobał ^.^ .
Do następnego!;3 
(logo wykonała Okularniczkaaa)