1.Dostajesz owoc/kilka owoców
2.Musisz wykonać stylizację która najbardziej upodabnia się do tego owoca.
To ja może zaczne xD
1.Cytryna
Stylizacja :
Wyszło..żółto.Bardzo żółto.
2.Pomarańcza
Stylizacja:
No tutaj było ciężko,wplątał mi się fioletowy ;/
3.Śliwka
Stylizacja
TO JEST PIĘKNE,NIE MACIE MI NIC DO ZARZUCENIA! Nieprawda.
4.Truskawka
Stylizacja:
Usta...mam czerwone w garderobie -,-
Na tym post się skończył.Mam nadzieję,że Wam się podobał ^.^ .
Do następnego!;3
(logo wykonała Okularniczkaaa)



